ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
اخذ اقامت اسپانیا96/8/8

saheleaftab1

اخذ اقامت اسپانیا96/8/8

اخذ اقامت اسپانیا:

چشم انداز سرمایه گذاری در اسپانیا

صحبت از 2.8 میلیون نفر سکنه قانونی خارجی در اسپانیا و یا افزایش روز افزون این تعداد سکنه در اسپانیا نیست، صحبت در خصوص این است که اسپانیا به یکی از اصلی ترین مقاصد سرمایه گذاری بخصوص در حوزه املاک و مستغلات در دنیا مبدل شده است.

به پیش بینی وازرت گردشگری کشور اسپانیا بیش از یک میلیون خارجی در شش سال آینده در سواحل اسپانیا ساکن خواهند شد و این انتظار حتی وجود دارد که تعداد این ساکنین تا سال 2025 بیشتر هم بشود.

عوامل طبیعی و فرهنگی

  • داشتن سبک زندگی رویایی یک خواسته برای بسیاری از مردم در اغلب نقاط دنیا است بخصوص اینکه در برخی از مناطق دنیا نبود شیوه زندگی سالم ØŒ شرایط نا امن اجتماعی Ùˆ هتک حرمت های زیاد باعث زندگی سختی برای مردم شده است.
  • اسپانیا دارای برخی از سواحل خیره کننده Ùˆ حومه های شهری فوق العاده دیدنی Ùˆ نفس گیری است Ú©Ù‡ همه سلیقه ها را شامل Ù…ÛŒ شود. گلف، اسکی، ورزش های ابی، زندگی ساحلی Ùˆ سایر موارد دیگر چیز هایی است Ú©Ù‡ باعث Ù…ÛŒ شود خارجی ها بخصوص از زندگی خود دراین کشور لذت ببرند.
  • در اسپانیا Ùˆ به ویژه در جنوب اسپانیا آب Ùˆ هوایی بسیار مطبوع Ùˆ عالی ای حاکم است Ú©Ù‡ به ساکنین اجازه انواع فعالیت ها Ùˆ سرگرمی ها را در فضای باز Ù…ÛŒ دهد.
  • زیر ساخت های کشور اسپانیا در جهان نمونه است Ùˆ تمامی استاندارد های اروپایی از جمله خدمات پزشکی Ùˆ اجتماعی مناسب در این کشور به وفور یافت Ù…ÛŒ شود.
  • دسترسی به اسپانیا از تمامی راه های هوایی، دریایی، زمینی Ùˆ ریلی امکانپذیر است Ùˆ این راه های ارتباطی باعث سهولت رفت Ùˆ امد Ùˆ دسترسی به سایر مناطق اروپایی شده است.

برای مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانیا در سایت گردشگری سیاحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرمایید و همچنین برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصین ساحل آفتاب تماس بگیرید .

estate.sahelaftab.com
02188656892

+ نوشته شده در دوشنبه 8 آبان 1396ساعت 17:39 توسط saheleaftab1 | | تعداد بازدید : 30